Ana Sayfa » Eleştiri.org

Sitede Aksaklık

6 Nisan 2008 3 Görüş Eleştİrmen: Volkan Çınar

Eleştiri.org’un sunucu değişmesinden dolayı 3 gün önceki yedeğe dönülmüştür. Bu işlem sırasında ufak tefek sorunlar yaşanmıştır. Sorunlar en kısa zamanda düzeltilip yeni uygulamalar eklenilecektir. Bu süreç içerisinde kaydolan kullanıcılarımız kayıtlarını yenilemelerini, yazı gönderen yazarlarımızında tekrar yazılarını göndermesini rica ederiz.

Bu aksaklık için tüm kullanıcılarımızdan özür dileriz.

3 Görüş »

  • Volkan Çınar (author) dedi ki:

    İşlerimin yoğunluğu sebebiyle bir türlü siteyle ilgilenme vakti bulamadım fakat umuyorum bu hafta içi sorunları halledeceğim. Gördüğünüz üzere sitenin dili ingilizce olmuş bu düzeltilecek. Yazılımda ve temada da güncelleme yapılacak.

  • havin dedi ki:

    VOLKAN BEY SİTENİZ GÜZEL OLMUŞ ELEŞTİRİNİZDE GÜZELBEN SİZİ ARŞTIRDIM ELEŞTİRİ YAZARIYMIŞSINIZ BENİM ÖDEVİM VARDI RÖPORTAJ YAPCAM BİE ELEŞTİRİ YAZARIYLA EĞER SİZİN İÇİNDE UYGUNSA RÖPORTAJ YAPMAK İSTİYORUM SİZİNLE

  • Volkan Çınar (author) dedi ki:

    Dil problemi çözülmüştür.

Görüş belirtin!

Aşağıdaki form ile bu eleştiri hakkındaki görüşlerinizi belirtebilir ya da kendi sitenizden geri izleme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumlara RSS ile abone olabilirsiniz.

Yaptığınız görüşün sadece sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın.

Görüş bildirirken şu etiketlerden faydalanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>