Ana Sayfa » Eleştirmen Ol!

Eleştirmen Ol!

Sizde Elestiri.org’da eleştirmen olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kayıt olmak. Öncelikle lütfen aşağıdaki kullanıcı sözleşmesini okuyun;

Üyelik Sözleşmesi ve Şartları:

  • Üye, kayıt esnasında Elestiri.org’a verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.
  • Üye, Elestiri.org tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifrenin kullanımından doğacak hertürlü sorumluluğu taşır.
  • Elestiri.org’ta yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan Elestiri.org sorumlu tutulamaz. Üye, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder.
  • Üye, Elestiri.org’a sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişilere, kurumlara veya Elestiri.org’a hakaret içerecek şekilde kullanamaz.
  • Elestiri.org tamamen ücretsiz bir oluşum olduğu için Elestiri.org’ta yayınlanan yazılar için Eleştirmen’e herhangi bir telif hakkı ödenmez fakat Eleştirmen’in istediği zaman yazısını kaldırma hakkı vardır.
  • Gerekli görüldüğü takdirde üyeliğin silinmesi, Elestiri.org’ta saklı tutulur.
  • Eleştiriler haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.

Eğer yukarıdaki maddeleri okuyup kabul ettiyseniz, Kayıt Formuyla devam ediniz. Kayıt formunda sizden bir kullanıcı adı ve e-mail adresi istenecektir. Şifreniz bu adrese yollanacaktır. Daha sonradan profilinizi ve şifrenizi değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adınız giriş yapmakta kullanılacaktır, yazılar için görünen adınızı gerçek isminiz yaparsanız okuyuculara karşı saygınızı göstermiş olursunuz.

Üye olduktan sonra eleştiri girebileceksiniz. Fakat girdiğiniz eleştiriler anasayfada, onaylanana kadar görünmeyecek sadece sizin ve yöneticiler tarafından görülebilinecek. Üç yazınız onaylandıktan sonra Eleştirmen statüsüne kavuşacaksınız ve bu andan itibaren yazılarınız anasayfada direkt yayınlanmaya başlayacak.

Hazırsanız, Eleştirmen Olun ! (Kayıt Formu)