Ana Sayfa » Eleştiri.org

Eleştirilere Yapılan Görüşler Hakkında

17 Nisan 2007 3 Görüş Eleştİrmen: Volkan Çınar

Elestiri.org’un amacı eleştiriler ile yapıcı olmak bu nedenle eleştirilere görüş bildirmek için herhangi bir sınır koymamıştık. Fakat son zamanlarda gelen görüşler malesef seviyesiz ve aşağılayıcı bir hale geldi. Elestiri.org’un herhangi bir yazar kadrosu yok isteyen herkes üye olup kendi eleştirisini yapabilir bu yüzden Elestiri.org olarak herhangi bir görüş ve ideolojimiz de yok. Yapılan eleştiriler tamamen eleştirmenlere bağlı ve ancak gerçek bir eleştiri olduğu zaman yayınlanmakta. Bu eleştiriler sizin düşüncenize ters düşebilir fakat kendi görüşünüzü belirtirken bunu insanlara hakaret ederek değil saygı çerçevesinde yapmanız hem sizin görüşünüzü güçlendirir hem de Elestiri.org’un daha güzel bir ortama sahip olmasını sağlar.

Tüm bu nedenlerden dolayı bundan sonra görüş bildirme yönetici onaylı olacak. Bunun sonucunda görüşleriniz malesef bir süre bekledikten sonra yayınlanacak. Birgün gerçekten karşımızdakine saygı göstermeyi öğrenirsek o zaman böyle kısıtlamalara da gerek kalmaz.

3 Görüş »

 • Sinan İşler dedi ki:

  Her ne kadar üzücü olasada gerekli bir karar almışsınız, bu konuda en doğru kararı vermişsiniz.

  internettin kendini cesur zanneden çocuklarına elini sıktığı insanlara karşı söyleyemeyeceği sözleri burada sarf etmek kolay geliyor, asıl önemli olan her an , her dakika yüzünü görüyormuşçasına insanlara saygı duymak ve ona göre yazılar, yorumlar yazmaktır. her ne kadar aralarımızda yüzlerce kilometre uzaklık olsada aynı dili konuşmamızdan ötürü bir kelime kadar birbirimize yakınız.

  saygılar.

 • abdalyolcu dedi ki:

  Sitemiz eleştirel düşünmeyi sağlamakta ve bunu amaç edinmekte.Birey eleştiri yapmazsa yeniye ulaşamaz.İrdeleyip sorgulayan bilinenlerin tahtını sarsmaktadır.Bizde genç eğitimciler olarak bu sitenin konseptine uygun yazılar yazacağız.
  Teşekkürler.
  Bedir CEMAL

 • mesut dedi ki:

  Sitemiz eleştirel düşünmeyi sağlamakta ve bunu amaç edinmekte.Birey eleştiri yapmazsa yeniye ulaşamaz.İrdeleyip sorgulayan bilinenlerin tahtını sarsmaktadır.Bizde genç eğitimciler olarak bu sitenin konseptine uygun yazılar yazacağız.
  Teşekkürler.
  Mesut NAYIR

Görüş belirtin!

Aşağıdaki form ile bu eleştiri hakkındaki görüşlerinizi belirtebilir ya da kendi sitenizden geri izleme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumlara RSS ile abone olabilirsiniz.

Yaptığınız görüşün sadece sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın.

Görüş bildirirken şu etiketlerden faydalanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>