Ana Sayfa » Genel Konular

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan 2007 1 Görüş Eleştİrmen: Bilinçsiz Bilgiç

Ne mutluki bizlere; böyle farklı milletlerin çocuklarını bağrına basan bir bayramımız var ve ne mutluki bizlere bu bayramı kutlayacak başbakanımız, cumhurbaşkanımız, genel kurmay başkanımız var.

T.C. Kurucusu Sn. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün böyle bir bayramı bize armağan ettiği için çok minnettarım.

Bugün TRT1 farklı milletlerden gelen çocukların danslarını yayınladı, Bu danslar sadece dans değil aynı zamanda milletlerin kültürlerinide yansıtıyor  bu da 23 Nisan’ın güzelliklerinden birisi, TRT1 ‘deki yayının sponsoru Koç’tu koç logologosunu çocukların dans ettiği sahnede görmüşsünüzdür. Bu günde çocuklara ne kadar çok  önem veriliyor değil mi?
Merak ediyorum acaba  Devletin Bakanlıkları, Devletin Yayın organları, Özel Sektör(Koç..vs) gibi kuruluşlar 23 Nisan’da çocuklarımıza verdikleri önemi senenin her günü veriyorlar mı?

Neyse 23 Nisan kutlu, mutlu ve huzurlu olsun hepimiz için, ne olursa olsun bu bayramı seviyorum. :D

1 Görüş »

  • abdalyolcu dedi ki:

    Çocuklar dünyamızın her şeyidir.Çocuk değer verilmesi gereken önemli bir varlığımızıdır.Çocuğa değer veren ülkelerin geleceği hep parlaktır.Bu konuda Batı ülkelerine örnek olan ülkemiz bundan 87 yıl çocuğa verdiği değerle örnek olmuş ve bu hareketin öncüsü olmuş.
    Yaşasın 23 Nisan yaşasın Çocuklar.
    Nice mutlu Çocuk Bayramlarına…

Görüş belirtin!

Aşağıdaki form ile bu eleştiri hakkındaki görüşlerinizi belirtebilir ya da kendi sitenizden geri izleme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumlara RSS ile abone olabilirsiniz.

Yaptığınız görüşün sadece sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın.

Görüş bildirirken şu etiketlerden faydalanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>